nowosc

AQUAAKRYL GRAND został wykonany z jednego rodzaju materiału - najwyższej jakości akrylu. Zarówno mata akrylowa jak i obrzeże stanowią doskonałą jedność, co daje niewidoczną spoinę klejową. 

nowosc1

13 NOWYCH DEKORÓW

Oferta firmy na rok 2018 została uzupełniona o 13 nowych dekorów. Na szczególną uwagę zasługują dwie nowe grupy produktów: AQUAAKRYL METALIK MAT i AQUAAKRYL 3D z nietypową matą strukturalną.

nowosc2

AQUAAPUR - ŚRODEK CZYSZCZĄCY

Obok mleczka SUPERPOLISH posiadamy w swojej ofercie doskonały środek do czyszczenia frontów akrylowych - AQUAAPUR. Przy codziennym stosowaniu AQUAAPUR idealnie usuwa tłuszcze, pozostałości kleju i inne zabrudzenia.

nowosc3

BIAŁY KLEJ PUR DO OBRZEŻY

.

nowosc4

KATALOGI z ofertą 2018

W rozbudowanej oprawie nasz katalog zawiera komplet oferty AQUAAKRYL® na rok 2018. Przygotowany specjalnie w wydaniu dwustronnym, z jednej strony zawiera nasze nowości i nasze inspiracje, z drugiej - komplet informacji technicznych dotyczących oferowanych produktów.

nowosc5

WZORNIKI 2018

W sprzedaży jest już najnowsza edycja wzornika AQUAAKRYL, zawierającego całą naszą ofertę w wraz nowościami na rok 2018. 
Dla Klientów posiadających wzornik z edycji 2017,  w celu jego uzupełnienia, istnieje możliwość bezpłatnego zamówienia próbek z naszymi nowościami.

Background Image

STREFA PROJEKTANTA

Wybierz AQUAAKRYL

Wejdź